Sponsorzy

Fabryka Ardenaliny – Bo liczy się FUN

Fabryka Adrenaliny powstała w 2004 roku. Opiera się ona na pasji i doświadczeniu jej twórców które sięga roku 1999. Dla tego też zatrudniamy i korzystamy z pomocy fachowców w poszczególnych dziedzinach. Nasi instruktorzy nie są instruktorami z przymusu lecz ludźmi zaangażowanymi, którym udaje się pracując robić to co kochają. Swą pasją bardzo często zarażają naszych klientów. Wielu z nich właśnie po spotkaniu z nami odkryło swoje nowe zainteresowania. Dzięki naszej elastyczności jesteśmy w stanie sprostać każdym oczekiwaniom i nie wahamy się podejmować nowych wyzwań.

Naszą siłą jest ogromne doświadczenie, gwarantujące realizacje na najwyższym poziomie. Dziesiątki tysięcy zadowolonych uczestników to najlepsze rekomendacje.

Posiadamy wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystyki co zabezpiecza interesy naszych klientów i uczestników jak również obliguje nas do spełnienia warunków określonych w ustawie o Usługach Turystycznych. Posiadamy polisę OC z sumą gwarancyjną 300000,00 zł. Wszystko to robimy dla Was i dla własnej satysfakcji.

Bo liczy się FUN…

Magellan S.A. Finasując zwiększamy możliwości

Magellan to lider rynku usług finansowych sektora ochrony zdrowia. Jesteśmy najważniejszym partnerem dla szpitali i dostawców artykułów i usług medycznych w zakresie finansowania ich bieżącej działalności. Łączymy wiedzę i doświadczenie na rynku medycznym, aby tworzyć innowacyjne i efektywne rozwiązania finansowe w odpowiedzi na zmiany otoczenia prawnego i sytuacji rynkowej.

Przez ponad 15 lat działalności udzieliliśmy 6,4 mld PLN finansowania dla sektora ochrony zdrowia. Poprawiamy płynność finansową naszych Klientów i zwiększamy ich potencjał rozwoju. Wyróżnia nas kompleksowa i spójna oferta produktowa, obejmująca m.in. pożyczki, zabezpieczenie płatności, faktoring oraz refinansowanie zobowiązań.

Współpracujemy z ponad 500 szpitalami. Z naszych usług korzystają międzynarodowe koncerny farmaceutyczne, korporacje dostarczające sprzęt medyczny oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, wśród nich również dostawcy usług outsourcingowych do szpitali. Klientami Spółki są także samorządy i podmioty współpracujące z Jednostkami Samorządu Terytorialnego.

Od 2007 jesteśmy Spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Magellan S.A. wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Kapitałowej Magellan, prowadzącej działalność na terenie Czech i Słowacji poprzez spółki zależne – Magellan Česká republika s.r.o. z siedzibą w Pradze i Magellan Slovakia s.r.o. z siedzibą w Bratysławie. W ramach Grupy działa również MEDFinance S.A., która zajmuje się finansowaniem inwestycji w sektorze służby zdrowia.